Slachtoffer bedrijfsongeluk op champignonkwekerij overledenDe man die woensdag zwaargewond raakte bij een ongeluk op een champignonkwekerij aan de N272 in Gemert is overleden. Dat bevestigt de Nederlandse Arbeidsinspectie maandag. Het slachtoffer raakte woensdag zwaargewond en overleed vrijdag aan zijn verwondingen.VIDEO
Fietser heeft engelbewaarder: ongedeerd na aanrijding met vrachtwagenEen fietser heeft maandagmiddag heel erg veel geluk gehad bij de oversteekplaats aan de Bedrijfsweg/Sprendlingenstraat in Oisterwijk. Hij werd daar aangereden door een vrachtwagen. Zijn fiets belandde onder een van de wielen van de vrachtwagen, maar zelf kwam hij er zonder grote kleerscheuren vanaf.0:21
Daan ontwerpt speciale hockeystick, oud-international is enthousiastZojuistDaan van der Steijn (23) uit Deurne ontwierp samen met vijf studiegenoten een speciale hockeystick die meegroeit met de gebruiker. De zogenoemde ‘HockeyMate’ moet gemaakt worden van gerecycled materiaal en zou binnenkort zomaar eens populair kunnen zijn in de hockeywereld. Dat denkt bijvoorbeeld voormalig hockeyinternational Robert van der Horst die de stick al heeft getest.
Vervuilende 'staalslakken' ook in Brabant op veel plekken in de grondZojuistOp zeker zestien plekken in Brabant zijn vervuilende 'staalslakken' gebruikt. Dat schrijft NU.nl maandag. Nederland ligt volgens de nieuwssite vol met het restproduct uit de staalindustrie, dat zware metalen bevat en de bodem vervuilt. Het is in heel het land op 115 plekken gebruikt. En dat is waarschijnlijk nog maar het topje van de ijsberg.
Nog uren geen treinen tussen Dordrecht en Roosendaal, kapotte bovenleidingZojuistDoor een storing rijden er maandag geen treinen tussen Dordrecht en Roosendaal. De problemen zijn het gevolg van een kapotte bovenleiding op het traject. De NS verwacht dat de storing nog tot ten minste half negen maandagavond gaat duren.
Wéér een raadsel: hoe komen fietsen en dranghek hier terecht?4 uur geledenTwee fietsen én een dranghek hangen boven in een wegwijzerpaal op de kruising van de Spoorlaan met de Stationsstraat in Drunen. Wie voorbij de rotonde komt, kijkt even vreemd op. Het is niet de eerste keer dat een verdwaalde fiets in de paal voor verbaasde blikken zorgt. Vorig jaar werd er in precies dezelfde paal een fiets opgehangen.
VIDEOZwemmen met warm weer is leuk, maar let vooral ook op3 uur geledenDe komende dagen wordt het zomers warm in de provincie. Donderdag loopt de temperatuur op tot wel 27 graden. Maar wie wil zwemmen met dit zonnige weer moet wel opletten, waarschuwt Marc van der Jagt van Reddingsbrigade Nederland.
Vertraging op A58 door ongeluk met twee vrachtwagens2 uur geledenVerkeer dat maandagmiddag van Breda naar Eindhoven moest via de A58 had vertraging door een ongeluk tussen twee vrachtwagens. Rond kwart voor drie werd de rechterrijstrook vrijgegeven na het bergen van de vrachtwagens.
Man met mes aangevallen voor supermarkt, verdachte (43) aangehouden3 uur geledenVoor een steekpartij vorig jaar bij de ingang van een supermarkt in Roosendaal is een man (43) uit Zeewolde in Flevoland aangehouden. Dat heeft de politie maandag bekendgemaakt. De man werd vrijdagavond al aangehouden. Hij wordt verdacht van poging tot doodslag. Bij de steekpartij aan de Rembrandtgalerij werd een 38-jarige Poolse man aangevallen met een mes.
Willy en René: 'Jammer voor PSV maar Ajax heeft het geluk van de kampioen'3 uur geledenConcurrent Ajax begint met de landstitel in zicht punten te morsen. En dus is de grote vraag bij PSV-fans: zou het toch nog kunnen? Clubcoryfeeën Willy en René van de Kerkhof zijn reëel: normaal gesproken niet. "Ajax heeft toch het geluk van de kampioen door tegen Sparta nog een punt te pakken", zegt René. "Als het verschil maar drie was dan werd het nog spannend, maar dit gaan ze niet weggeven."
A67 van Eindhoven naar Venlo weer vrij na ongeluk met twee vrachtwagens2 uur geledenDe A67 Van Eindhoven naar Venlo is maandag rond twee uur vrijgegeven nadat er aan het begin van de middag een ongeluk was gebeurd. Vlak bij Venlo kwamen twee vrachtwagens met elkaar in botsing. De A67 was daarom helemaal dicht en verkeer vanuit Eindhoven moest omrijden via de A2 en de A73.
3:35Lex was verslaafd en wilde niet meer leven: 'Nu help ik anderen'6 uur geledenLex (39) Ernest uit Eindhoven was verslaafd aan alcohol en drugs, dealde in cocaïne, deed meerdere zelfmoordpogingen en belandde op straat. Op zijn achttiende verloor hij een oog: tijdens het uitgaan stak iemand hem met een mes in zijn oog. Door te gaan sporten kroop hij tien jaar geleden uit het diepe dal. Als ervaringsdeskundige helpt hij nu anderen die kampen met verslavingen of zelfmoordgedachten. In zijn klantenkring zitten verslaafde managers uit het bedrijfsleven, maar ook leerkrachten met een minderwaardigheidscomplex. “Ik weet waar ze het over hebben."
0:32Man roept dat hij gaskraan heeft opengedraaid: hele flat ontruimd6 uur geledenEen flat aan de Offenbachlaan in Eindhoven is maandagochtend ontruimd nadat een verwarde man riep dat hij de gaskraan had opengedraaid. De man wilde aandacht omdat hij zich genegeerd voelt door instanties. Het is niet dezelfde flat als de flat aan de Offenbachlaan waar zondagavond brand woedde.
Websites steden en provincie urenlang uit de lucht door ddos-aanval6 uur geledenDe website van de provincie Noord-Brabant en die van de gemeentes Tilburg en Breda werden maandagochtend getroffen door ddos-aanvallen. Het ging om een aanval die is opgeëist door de pro-Russische hackersgroep NoName, meldt een woordvoerder van een provincie. De websites waren rond twee uur in de middag weer bereikbaar.
BRABANT BEVRIJDEinde van de oorlog nadert nu echt en Brabant puilt uit van de soldaten9 uur geleden28 april 1945. Het einde van de Tweede Wereldoorlog komt nu echt dichterbij. Het is rustiger geworden in ons land, nu de wapens zwijgen. Maar de militaire aanwezigheid in Brabant blijft gigantisch. Brabant is dan wel bevrijd, maar de provincie lijkt op een groot legerkamp waarin mensen in uniform de baas zijn.
0:31Motorrijder botst met vrachtwagen en raakt gewond10 uur geledenEen motorrijder is maandagochtend gewond geraakt in Haghorst. Het slachtoffer kwam in botsing met een vrachtwagen.
LIVEBLOG112-nieuws: Fietser heeft engelbewaarder: ongedeerd na aanrijding met vrachtwagen • Nog uren geen treinen tussen Dordrecht en Roosendaal, kapotte bovenleiding15 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze maandag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
0:24Pizzeria overvallen, man wordt nog gezocht door politie11 uur geledenDe pizzeria Domino's Pizza aan het Leonardo da Vinciplein in Den Bosch is zondagavond rond half twaalf overvallen. De verdachte sloeg na de overval met een geldbedrag op de vlucht.
Luco (22) mag naar wereldberoemde bodybuild-wedstrijd: 'Ben all in gegaan'19 uur geledenMet een flinke spray tan op zijn lichaam en een hagelwitte lach op zijn gezicht won Luco Hendrikx uit Esbeek afgelopen week het INBA Nederlands Kampioenschap bodybuilden. Door zijn winst mag hij in november meedoen aan de wereldberoemde bodybuild wedstrijd Mr. Olympia in Las Vegas. En dat terwijl de 22-jarige zijn passie voor de sportschool pas twee jaar geleden ontdekte na een motorongeluk.
1:03Zes appartementen onbewoonbaar na brand, katten uit flat gered19 uur geledenIn een appartementencomplex aan de Offenbachlaan in Eindhoven is zondagavond een grote brand uitgebroken. Die begon op een balkon en sloeg al snel over naar andere appartementen. Zes woningen zijn onbewoonbaar geraakt.
Meisjes stiekem gefilmd met camerabril: ‘Do you have a boyfriend?'23 uur geledenEen man die zichzelf ‘versiercoach’ noemt plaatst al maanden filmpjes op social media, waarop hij meisjes en vrouwen op straat in Eindhoven, in de kroeg of in de Efteling aanspreekt. De vrouwen weten niet dat ze gefilmd worden en dat de beelden online staan, zo ontdekte Omroep Brabant. Zelf blijft de man buiten beeld. De geportretteerden zijn niet blij met de aandacht: ‘Ik gun het echt niemand, het is iets wat niet zomaar hoort te gebeuren.’