Ree vast op sportpark de Braak: politie helpt het dierEen bijzonder dier in nood: een ree is dinsdagmiddag vast komen te zitten op sportpark de Braak in Helmond. Het dier was vermoedelijk opgeschrikt door loslopende honden en raakte daarbij gewond.
Twee auto’s botsen op elkaar: een belandt op zijn zijkant in DeurneTwee auto's zijn woensdagochtend op elkaar gebotst in Deurne. Eén auto kwam door de klap tegen een lantaarnpaal en belandde op z'n zijkant in de berm. De lantaarnpaal brak af. VIDEO
Bestuurder gestolen BMW slaat op de vlucht: achtervolging eindigt in België2 uur geledenEen bestuurder van een gestolen BMW uit Duitsland sloeg dinsdagavond op de vlucht toen hij tijdens een surveillance van de politie bij Vught werd opgemerkt. De bestuurder negeerde in Eindhoven een stopteken en scheurde met hoge snelheid via de vluchtstrook richting België.
LIVEBLOG112-nieuws: Fietsers botsen op fietspad in Helmond, man zwaargewond • Ree vast op sportpark de Braak: politie helpt het dier1 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze woensdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Achtervolging Bosschenhoofd: man negeerde stopteken en had geen rijbewijs3 uur geledenDe achtervolging die dinsdagmiddag in Bosschenhoofd eindigde, ging om een 28-jarige man uit Roosendaal die in België een stopteken negeerde en op de vlucht sloeg.
Vrachtwagen verliest kraanonderdeel met een gewicht van 2,5 ton op de N2613 uur geledenEen vrachtwagen met oplegger is woensdagochtend een zwaar onderdeel van een kraan verloren op de N261 in Tilburg. Het gaat om een onderdeel met een gewicht van 2,5 ton. Het ging mis in een bocht van de Burgemeester Letschertweg richting de Midden-Brabantweg. Daarbij lekte ook olie uit de vrachtwagen.
Bestuurder met lachgasballon achter het stuur betrapt bij de IKEA in Breda3 uur geledenEen bestuurder is dinsdagavond met lachgas achter het stuur betrapt op het parkeerdek van de IKEA in Breda. De politie kwam in actie na een melding van gevaarlijk rijgedrag op de woonboulevard.
Ruzie in huis mondt uit in steekpartij: Eindhovenaar (53) gewond5 uur geledenEen 53-jarige man uit Eindhoven is in de nacht van dinsdag op woensdag gewond geraakt bij een steekpartij tijdens een ruzie in een woning. De politie kreeg woensdagochtend een melding van een steekpartij bij station Strijp-S. Daar troffen ze het slachtoffer, maar de steekpartij gebeurde al eerder die nacht.
Twee aanhoudingen na vondst vijf vuurwapens in Best5 uur geledenDe politie heeft twee verdachten aangehouden nadat bij een controle in een huis in Best vijf vuurwapens werden gevonden. De controle vond al plaats op 19 maart, maar werd dinsdag bekendgemaakt door de politie.
Gaslek in Dongen: bewoner boort door gasleiding heen15 uur geledenDe bewoner van een woning aan De Hof in Dongen heeft dinsdagavond tijdens het boren een gasleiding geraakt, waardoor een lek is ontstaan.
LIVEBLOG112-nieuws: Gaslek in Dongen: bewoner boort door gasleiding heen • Achtervolging op Belgische auto eindigt in Bosschenhoofd15 uur geledenIn dit liveblog houden we je deze dinsdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Achtervolging van Belgische auto eindigt in Bosschenhoofd17 uur geledenEen automobilist is dinsdagmiddag aangehouden in Bosschenhoofd na een achtervolging. De bestuurder reed in een Volvo met Belgisch kenteken en werd tot stilstand gebracht op de Pastoor van Breugelstraat.
VIDEOBestuurder gewond bij frontale botsing met vrachtwagen op de N6923 uur geledenEen auto is dinsdag op de N69 bij Valkenswaard frontaal op een vrachtwagen gebotst. De bestuurder van de auto raakte gewond en is met spoed naar een ziekenhuis in Tilburg gebracht. Beide voertuigen raakten bij het ongeluk flink beschadigd.
VIDEOScootmobiel belandt onder vrachtwagen na botsing in BredaGisterenEen scootmobiel is dinsdagochtend met een vrachtwagen gebotst op de Edisonstraat in Breda. De scootmobiel eindigde deels onder de vrachtwagen. De bestuurder van de scootmobiel is niet overreden, maar raakte wel gewond.
VIDEOTwee mannen opgepakt in Eindhoven en Bergeijk voor afpersingszaakGisterenBij de twee politie-invallen in huizen in Eindhoven en Bergeijk dinsdagochtend zijn twee mannen opgepakt. Het gaat om man van 28 jaar uit Eindhoven en een man van 30 jaar uit Bergeijk. De invallen werden gedaan in een lopend onderzoek naar een afpersingszaak.
VIDEORavage op de A67 na botsing busje en auto, snelweg even dichtGisterenEen busje en een auto zijn dinsdagochtend op elkaar gebotst op de A67 bij Asten. De snelweg richting Venlo vanuit Eindhoven was daarom een half uur dicht. In de loop van de middag werd de weg weer helemaal geopend voor het verkeer.
VIDEOPolitie valt huizen binnen in Eindhoven en Bergeijk, zeker één man opgepaktGisterenArrestatieteams van de politie hebben dinsdagochtend invallen gedaan in huizen in Eindhoven en Bergeijk. Er is zeker één man opgepakt. De invallen hebben met hetzelfde politieonderzoek te maken.
Winkeldieven slaan toe in supermarkt Someren, politie herkent henGisterenTwee winkeldieven zijn maandag aangehouden nadat ze hadden toegeslagen in een supermarkt in Someren. Agenten herkenden de verdachten en weten dat zij in Helmond wonen. Daar werden de twee thuis door hen opgezocht.
Meterkast vat vlam op camping in BoekelGisterenEen meterkast buiten op een camping aan de Runstraat in Boekel heeft maandagavond vlam gevat, vermoedelijk door kortsluiting. Het vuur werd rond halfelf ontdekt.
VIDEOVlammenzee legt familiebedrijf compleet in de as in SomerenmaandagBij een bedrijf aan de Houtbroekdijk in Someren is maandagavond een grote brand uitgebroken. Drie loodsen stonden volledig in brand en stortten gedeeltelijk in. Bij de brand waren knallen te horen, mogelijk van gasflessen en banden die ontploften. In de wijde omgeving was veel rook te zien.
LIVEBLOG112-nieuws: Vlammen slaan uit loodsen in Someren, continu knallen te horen • Fietser zwaargewond na aanrijding in GemertmaandagIn dit liveblog houden we je deze maandag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie. Wil je automatisch updates ontvangen van dit liveblog? Klik dan op het belletje.
Fietser zwaargewond na aanrijding in GemertmaandagEen jonge vrouw is maandagmiddag zwaargewond geraakt toen ze met haar fiets de Zuid-Om (N272) bij Gemert wilde oversteken. Een kleine vrachtwagen botste tegen haar aan.
Hulpdiensten rukken uit, maar het blijkt een auto met pechmaandagPolitie kreeg maandagmiddag een melding van een ongeval op de N65 bij Helvoirt, maar dit bleek te gaan om een pakketbezorger met pech. De bestelbus wachtte in de middenberm op hulp.
Ongeluk in Valkenswaard: fietser geschept op rotondemaandagOp een rotonde aan de Nieuwe Waalreseweg in Valkenswaard is maandagmiddag een fietser geschept door een auto. De fietser viel op de weg en raakte gewond.
VIDEOSchade na botsing tussen twee auto's in GeldropmaandagBij een rotonde aan de Nieuwendijk in Geldrop is maandag een botsing geweest tussen twee auto's. Eén van de twee auto's kon niet meer verder rijden. Een bestuurder is lichtgewond geraakt.
VIDEOGrote drugscontrole na hardcorefestival: 12 personen mogelijk onder invloedmaandagBij de grote alcohol- en drugscontrole na hardcorefestival Masters of Hardcore in Den Bosch hebben twaalf mensen positief getest. Er is bloed afgenomen om te kunnen vaststellen of zij daadwerkelijk onder invloed waren.
VIDEOAuto crasht in Luyksgestel, vrouw kan zelf uit het wrak komenmaandagEen auto is maandagochtend van de Sengelsbroeksestraat in Luyksgestel geschoven en tegen een boom naast de weg gebotst. Dit gebeurde op hoge snelheid.
VIDEOSupermarkt en huizen ontruimd vanwege rook, broodjes blijken de oorzaakmaandagDe Albert Heijn aan het Kloosterpad in Sint-Michielsgestel is maandagochtend korte tijd ontruimd geweest vanwege rook in de winkel. Ook bewoners van appartementen boven de supermarkt moesten vanwege de rook hun huis uit.
Stroomkabel geraakt bij werkzaamheden in Breda, huizen zonder stroommaandagIn Breda is maandagochtend een stroomstoring ontstaan nadat bij graafwerkzaamheden een kabel werd geraakt. Tientallen huishoudens zaten zonder stroom.