Glenn de Roo speelt Slotmuziek in museum ’t Oude Slot

Zondagmiddag 30 maart speelt Glenn de Roo gitaar in museum 't Oude Slot. Je kunt komen luisteren van 14.00 tot 16.00 uur (inclusief een pauze).  Dit optreden is gratis toegankelijk voor betalende museumbezoekers.

Glenn de Roo is professioneel gitarist. Hij studeerde klassiek gitaar op het Brabants Conservatorium in Tilburg en het Conservatorium van Palma de Mallorca. Hij heeft intussen 15 jaar ervaring en deelt de geheimen van de veelzijdige gitaar graag met zijn studenten en toehoorders. Naast het geven van soloconcerten heeft hij zijn eigen lespraktijk in Veldhoven, doceert hij onder andere aan Art4U Veldhoven en speelt hij vaak voor mensen met dementie.

Reserveren gewenst
In het museumcafé is de ruimte beperkt en tijdens de laatste edities van Slotmuziek was het erg druk. Wil je zeker zijn van een zitplaats? Stuur dan uiterlijk 27 maart vóór 13.00 uur een e-mail naar [email protected]. Meld daarin voor hoeveel personen je plaatsen reserveert. Vol is vol. 

Programma 30 maart
Glenn speelt deze middag muziek uit de films: ‘Schindler’s List’, ‘The Deer Hunter’ en ‘Jeux Inderdits’. Daarnaast zal hij Spaanse muziek spelen van onder andere Isaac Albéniz en Enrique Granados. Denk aan stukken als ‘Asturias’ en de ‘Danzas Españolas’.

21 april 2025

07:29

Veldhoven

Hemelrijken 6, 5502HM

Profielfoto van VisitBrabant en partners
Mogelijk gemaakt door
VisitBrabant en partners