Video

Toekomst NAC Breda reden voor vertrek Robbert Schilder

25 april 2012 om 17:31
nl
Als Robbert Schilder NAC Breda verlaat, komt dat mede door het slechte toekomstperspectief en de onrust bij de Bredase club. Dat zegt de middenvelder tegen Omroep Brabant.
Geschreven door

Robbert Schilder staat onder meer in de belangstelling van FC Twente en vertrekt na dit seizoen vrijwel zeker bij NAC Breda. "Afgezien van een sportieve verbetering bij een andere club, heb je momenteel niet al teveel lichtpuntjes bij NAC", aldus Schilder over een mogelijk vertrek.
OnrustigHoewel Schilder het in Breda erg naar zijn zin heeft, ziet de middenvelder een vertrek naar een grotere club wel zitten. "Sportief is het zeker een uitdaging", zegt Schilder desgevraagd. "Ik denk ook wel dat ik het aan zou kunnen. En tja, bij NAC is het natuurlijk onrustig. Als je heel eerlijk bent, is het niet ideaal om op dit moment bij NAC te spelen. Je moet natuurlijk kijken naar de toekomst. Dan zie je bij NAC niet al teveel lichtpuntjes. Dat speelt zeker mee."
FC TwenteMeer wil Robbert Schilder er eigenlijk niet over kwijt. Hij heeft namelijk nog een contract voor een jaar in Breda en hart voor de club. Officieel heeft FC Twente zich nog niet gemeld in Breda, maar na de wedstrijd FC Twente-NAC hebben de Tukkers onlangs wel geïnformeerd. Schilder weet dat: "Ik heb begrepen dat ze interesse hebben getoond. Maar ik heb nog niet met ze gesproken en er is bij NAC ook nog geen bod binnen."

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.