22 bedrijven op Oss Life Sciences Park

27 augustus 2012 om 15:36
nl
Op het Oss Life Sciences Park (OLSP) zijn inmiddels 22 bedrijven gevestigd, met in totaal 111 werknemers. Het gaat om een mix van echte laboratoria, toeleveranciers en dienstverlenende bedrijven.
Geschreven door

Het OLSP is ook begonnen aan samenwerking met onderwijsinstellingen. Dit blijkt uit een voortgangsnotitie de provincie.
BanenHet Life Sciences Park ging in februari dit jaar van start met de overdracht van gebouwen door het Amerikaanse geneesmiddelenbedrijf MSD. Aanvankelijk werd verwacht dat het park werk zou gaan bieden aan zo'n vierhonderd mensen. Later werd dit aantal banen naar boven bijgesteld, zelfs naar zes- tot zevenhonderd.
Een van de bedrijven is Bionovion dat bestaat uit onderzoekers die vorig jaar juli bij MSD in Oss hun baan verloren vanwege de grote reorganisatie die het bedrijf doorvoerde.
Op schemaVolgens de organisatie achter het park ligt het aantrekken van nieuwe bedrijven op schema en wordt er nog met andere kandidaten gesproken. Het Oss Life Sciences Park krijgt binnenkort een andere naam.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.