Video

Duwbandenfabriek Bosch in Tilburg breidt voor 100 miljoen euro uit

12 september 2012 om 17:58
nl
Bosch breidt haar duwbandenfabriek in Tilburg voor 100 miljoen euro uit. De duwbanden die daar worden gemaakt zijn het belangrijkste onderdeel van automatische versnellingsbakken in personenauto's. De uitbreiding van de fabriek in Tilburg is nodig omdat steeds meer Aziatische automerken de duwbanden van Bosch gebruiken in het type CVT-automaten.
Geschreven door

Er werken nu 1300 mensen bij het bedrijf in Tilburg. Als de nieuwe fabriek klaar is, dan komen daar volgens directeur Coen Rooijmans nog 100 banen bij.
25 miljoenZaterdag viert Bosch feest omdat dan 25 miljoenste duwband in elkaar is gezet. Inmiddels zijn er 300 automodellen die een automatische versnellingsbak hebben met een duwband uit Tilburg. Naast Tilburg heeft Bosch voor de productie hiervan ook een fabriek in Vietnam.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.