Ad van den Hurk wil 100.000 euro van RTL als Derek Ogilvie over Nicole wordt uitgezonden

18 oktober 2012 om 16:14
nl
Ad van den Hurk gaat een rechtszaak aanspannen tegen RTL. De zaak dient woensdag in Amsterdam. Dat zegt zijn advocaat. De Eindhovenaar eist een dwangsom van 100.000 euro als RTL het programma van medium Derek Ogilvie over de moord op zijn stiefdochter Nicole van den Hurk toch uitzendt.
Geschreven door

Nadat vader Van den Hurk had gedreigd met een kort geding, stelde RTL de uitzending donderdag al een week uit. Hij is boos over de uitzending omdat volgens hem de omroep de moord op zijn dochter commercieel uitbaat.
Dood gevondenDonderdag zei Van den Hurk nog dat hij blij was met het uitstel. Het overleg dat daarop volgde leverde niets op. Ad van den Hurk wil nu dat het hele onderwerp niet wordt uitgezonden, maar RTL zet de uitzending gewoon door.
Nicole van den Hurk werd in 1995 dood gevonden in de bossen bij Lierop. De moord is nooit opgelost.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.