Wat gaat Frans Bauer in het Glazen Huis doen? De polonaise natuurlijk

11 december 2012 om 15:35
nl
Frans Bauer uit Fijnaart blijft in de nacht van dinsdag 18 op woensdag 19 december slapen in het Glazen Huis in Enschede. Dat maakte de zanger bekend op zijn Twitter-account.
Geschreven door

De volkszanger gaat in de eerste nacht van de actie zijn steentje bijdragen aan Serious Request van 3FM. Bauer is heel wat van plan in het oosten van het land: "We gaan de langste polonaise ooit maken en ik ga optreden met de Holland Showband." Het huidige polonaiserecord is overigens al in Brabantse handen. In 1987 liepen 3.361 mensen de polonaise in Etten-Leur.
Bauer is de derde BN'er die gestrikt is voor een nachtje in het Glazen Huis. De zangeressen Ilse DeLange en Sanne Hans, beter bekend als Miss Montreal, zegden eerder al toe.
De actieMet de Serious Request-actie zamelen de dj's in het Glazen Huis samen met hun gasten geld in voor het Rode Kruis. De dj's en hun gasten eten niets tijdens hun verblijf in het huis.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.