"Fyra-verbinding Breda - Antwerpen voor onbepaalde tijd uitgesteld"

24 januari 2013 om 08:23
nl
De Fyra-verbinding tussen Breda en Antwerpen is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Dat meldt de Waalse krant La Libre Belgique. De lijn zou 8 april opgestart worden, maar talloze problemen met de Fyra-trein zorgen voor vertraging.
Geschreven door

Volgens de krant zou een woordvoerder van de Belgische spoorwegen (NMBS) hebben gezegd dat er momenteel zeven Fyra-treinen te weinig zijn voor de verbinding. Daarnaast is er ook nog vanwege de technische problemen een rijverbod voor de Fyra-stellen in België opgelegd door de toezichhouder van het Belgische spoor. 
Vrijdag hebben NS Hispeed en de NMBS overleg in Den Haag met staatssecretaris Mansveld over de Fyra. Hierbij zal ook de lijn Breda-Antwerpen worden besproken.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.