Andere Tom Kantelberg uit Aalst over mishandeling Eindhoven: ‘Laf van GeenStijl’

24 januari 2013 om 18:01
nl
Tom Kantelberg uit Aalst overweegt juridische stappen te zetten tegen GeenStijl. Hij werd genoemd bij de verdachten van de mishandeling in Eindhoven, maar heeft er niets mee te maken. Het gaat om een naamgenoot uit Turnhout.
Geschreven door

Kantelberg uit Aalst werd woensdag bedreigd vanwege de zaak, die veel stof doet opwaaien in Nederland en België. Dat kwam omdat zijn naam bij de reacties op GeenStijl werd genoemd.
De 26-jarige man deed woensdag navraag bij de redactie van GeenStijl en kreeg te horen dat zij weinig voor hem konden doen. "Ik vind het een beetje laf van ze. Ze zetten bij veel berichten updates. Ze hadden nu een update kunnen plaatsen, waarin ze duidelijk zetten dat ik niet de gezochte Tom Kantelberg ben."
Echte klussen?Ook donderdag had de klusjesman nog last van de persoonsverwarring. "Ik kreeg telefoontjes en berichten voor klussen, maar ik weet niet of ze goedbedoeld zijn." Omdat er waarschijnlijk sprake is van inkomstenderving, denkt Kantelberg erover om een advocaat in de arm te nemen.
Lees alle berichten over de mishandeling in Eindhoven terug op onze themapagina.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.