'Sylvie van der Vaart weer terug bij Zlatan Ibrahimovic'

9 april 2013 om 13:47
nl
Sylvie van der Vaart zou weer terug zijn bij haar oude liefde Zlatan Ibrahimovic. Dat zei roddeljournalist Evert Santegoeds in het radioprogramma ruuddewild.nl op Radio538.
Geschreven door

Volgens Santegoeds durven zijn bronnen dat bijna met zekerheid te zeggen. Dinsdag werd bekend dat Sylvie weer aan de man zou zijn. Het zou gaan om iemand uit Parijs. En Ibrahimovic voetbalt sinds augustus bij Paris Saint-Germain.
Eerder een romanceDe van oorsprong Bredase schone en Zlatan zouden in het verleden al eens eerder een romance hebben beleefd. Dat was ongeveer tien jaar geleden, toen de voetballer nog voor Ajax uitkwam. Hij stond toen samen op het veld met Rafael van der Vaart. Door de romance zouden beide heren elkaar destijds niet kunnen luchten of zien.
Rafael heeft inmiddels een relatie met Sabia Boulahrouz, de beste vriendin van Sylvie en ex van voetballer Khalid Boulahrouz. Het huwelijk van Rafael en Sylvie strandde begin dit jaar nadat de voetballer zijn echtgenote tijdens een feestje met Oud en Nieuw een klap zou hebben gegeven.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.