Distributiemedewerkers Jumbo Supermarkten hebben nieuwe cao
15 april 2013 om 02:25
nl
Er is een nieuwe cao voor de distributiemedewerkers van supermarktconcern Jumbo uit Veghel. De komende twee jaar gaan alle medewerkers er 3,5 procent in salaris op vooruit.
De nieuwe cao is tot stand gekomen op aandringen van vakbond FNV Bondgenoten. Volgens de bond wil Jumbo de distributiemedewerkers volgens de cao voor de groothandel gaan betalen. Dat zou een verslechtering van 8 procent betekenen.
ActieDe medewerkers van de distributiecentra protesteerden vorige week woensdag bij het filiaal in Heeswijk-Dinther. Het kwam uiteindelijk niet tot stakingen zoals bij Albert Heijn.
Volgens Ron Meyer van FNV Bondgenoten gaan oud-medewerkers van C1000 die nu voor Jumbo werken er tot acht procent op vooruit. "Dat komt omdat Jumbo één lijn gaat trekken voor alle medewerkers'', zei Meyer.