Telefoonwinkel Barrierweg Eindhoven volledig uitgebrand, twee studenten naar ziekenhuis
16 mei 2013 om 07:51
nl
Telefoonwinkel GSM-Eindhoven.nl aan de Barrierweg in Eindhoven is vrijdagochtend vroeg door brand verwoest. Een student die boven de winkel woont, is door de brandweer uit zijn huis gehaald. Drie andere studenten wisten zelf op tijd naar buiten te komen. Twee van de vier bewoners zijn met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Dit voor ademhalingsklachten.
De brand in het pand op de hoek van de Barrierweg en de Vennecoolstraat in Eindhoven ontstond om tien over vier vrijdagochtend. De brandweer had het vuur snel onder controle, maar kon niet voorkomen dat het pand volledig uitbrandde.
Volgens de brandweer is de brand ontstaan in de winkel, achter de balie. De oorzaak is nog niet bekend.
RookschadeDe studentenwoningen boven de winkel liepen weinig schade op. Hier is vooral sprake van rookschade. Ze zijn volgens de brandweer bewoonbaar.