Video

Leerlingen Zoomvliet College werken samen met Lee Towers

11 juni 2013 om 19:40
nl
Een aantal leerlingen van het Zoomvliet College heeft onlangs samengewerkt met Lee Towers. In april gaf hij drie concerten in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam, waarvan de leerlingen een concertregistratie maakten.
Geschreven door

Woensdag was Lee Towers in de Zoomvliet Studio in Bergen op Zoom, waar hij het resultaat met de leerlingen bekeek. Hij was enthousiast over het resultaat en ook over de samenwerking met de leerlingen: "Ze hadden allemaal dezelfde power om er iets van te wíllen maken."
Nieuwe techniekenOok vertelde hij de leerlingen over zijn carrière en hoe hij in de jaren tachtig nieuwe concerttechnieken in Nederland introduceerde. Hoewel de meeste leerlingen rond de twintig jaar oud zijn, kenden ze de zanger wel. "Op zich wel leuk, ook hoe hij bestaande nummers in een nieuw jasje brengt, maar het is toch niet zo mijn ding", grinnikte Kaj Arne Philipse, beeldtechnicus.
Na afloop nam de zanger nog ruim de tijd om met de leerlingen te praten.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.