Pelikaan Reizen Zevenbergen wil delen failliete Oad kopen

29 september 2013 om 12:08
nl
Pelikaan Reizen in Zevenbergen wil delen van de failliete reisorganisatie Oad kopen. Eigenaar John Goverde zegt interesse te hebben in de afdeling groepsreizen. Ook wil hij een aantal reiswinkels in Brabant overnemen.
Geschreven door

Goverde is nu al bezig om een groep van 500 Oad-klanten die een Disney reis hadden geboekt, verder te helpen. Goverde hoopt dinsdag meer te horen van de curatoren van Oad. "Maar die curatoren hebben het enorm druk met de afhandeling van het faillissement", zegt Goverde.
Pelikaan Reizen kreeg ook veel vragen omdat zij een franchisecontract met Oad hadden, maar de Globe-vestigingen van Pelikaan vallen niet onder het faillisement van Oad.
Medewerkers Van Dongen Zeeland weer aan de slagZondag werd al bekend dat het touringcarbedrijf van Oad een doorstart maakt. Ook het voormalige Van Dongen Reizen in het dorp Zeeland is daar onderdeel van. Alle medewerkers konden maandagochtend weer aan de slag.
Maandag is duidelijk geworden dat reisorganisatie Munckhof Groep de activiteiten van Oad Business Travel overneemt. Oad Business Travel heeft onder meer een vestiging in Helmond. Munckhof is een reisorganisatie uit het Limburgse Horst met onder meer 6 zakenreisfilialen.
Onderzoek Door de overname wordt de werkgelegenheid van minstens 40 van de huidige 53 Oad Business Travel-medewerkers behouden. De curatoren maakten maandag ook bekend dat er een onderzoek gestart zal worden naar het gevoerde directiebeleid en het toezicht daarop door de commissarissen. Dat maakt onderdeel uit van de standaardprocedure bij faillissementen, aldus de curatoren.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.