Bar Fantasy in Haps van frauderende beleggingsadviseur uit Gemert is failliet
Van den B. wordt verdacht van beleggingsfraude. Hij zit nog zeker drie maanden in de gevangenis voor oplichting van tientallen beleggers. Hij haalde sinds 2009 ongeveer negen miljoen euro op, die hij deels in eigen zak zou hebben gestoken. Zijn vrouw is op vrije voeten, maar wordt nog wel als verdachte gezien. Een deel van het geld zou in de horecagelegenheid zijn gestoken, onder meer in een verbouwing, feesten en optredens van artiesten.
Aankoop dure auto's Van den B. had geen vergunning om als beleggingsadviseur te werken. Hij paaide beleggers door ze hoge rendementen, tot wel 24 procent per jaar, te beloven. Eerdere klanten betaalde hij rendement uit de inleg van nieuwe beleggers.
Enkele miljoenen euro's gebruikte hij onder meer voor de aankoop van dure auto's. Enkele weken geleden werd hij door de FIOD opgepakt.