Zangeres Do neemt nummer op met Pitbull
21 november 2013 om 12:55
nl
Dominique van Hulst, beter bekend als zangeres Do, is de studio ingedoken met de Cubaans-Amerikaanse rapper Pitbull. De van oorsprong Valkenswaardse zangeres heeft met hem een single opgenomen voor een speciaal internationaal project.
Pitbull werkte al eerder samen met artiesten als Shakira en Christina Aguilera en Do komt daar nu dus bij. "Ze produceren een nieuw internationaal project en in elk land zoeken ze daar dan een zangeres bij en ik ben voor Nederland benaderd", vertelt Do tegen RTL Boulevard.
WereldhitDe samenwerking zou de zangeres wel wat internationale bekendheid op kunnen leveren. Het zou niet voor het eerst zijn dat Do een wereldhit scoort. In 2002 scoorde ze namelijk al wereldwijd nummer 1-hits met een cover van het nummer 'Heaven' van Bryan Adams.
De single van Do en Pitbull komt vrijdag uit.