Just for the Record: 'Tiësto en Club Judge hebben ons idee voor wereldwijde partyagenda gestolen'

29 november 2013 om 17:03
nl
DJ Tiësto en Club Judge zouden hun idee voor een wereldwijde partyagenda hebben gestolen van Just for the Record. Dat beweert het Rotterdamse bedrijf. De organisatie wil volgens de Telegraaf naar de rechter stappen als de nieuwe site niet offline wordt gehaald.
Geschreven door

Op de website Clubjudge.com, 'voor clubbers, door clubbers', kunnen bezoekers hun mening geven over clubs en events. Daarnaast kunnen ze een plekje op de gastenlijst krijgen.
De clubber ontdekt snel waar dj's draaien, welk feest er is in zijn favoriete club en wat er te doen is in de stad waar hij op dat moment uitgaat. De site heeft Tiësto aan zich verbonden als adviseur.
'Te veel overeenkomsten'Woordvoerder Melissa Sneijders van Just for the Record laat aan de Telegraaf weten dat zij veel eerder online zijn gekomen met een dergelijk concept. De site van Just for the Record is sinds maart 2012 online en heeft ruim tienduizend leden.
Hoewel meer partijen met een site kunnen komen, zou Club Judge wel heel veel overeenkomsten hebben. "Er zijn te veel exacte overeenkomsten in details en ontwerp. Ze hebben dit idee gewoon van ons gestolen.”
'Totale onzin'Joel Goudsmit van Club Judge laat vrijdag weten de aantijgingen van Just for the Record totale onzin te vinden. "Ideeën stelen bestaat niet in deze tijd van het internet waarin alles voor iedereen toegankelijk is."
Volgens Goudsmit zit er een andere reden achter deze aantijging. "Ik ken het bedrijf niet en de site ook niet. Volgens mij is dit een loos dreigement waarmee ze wat extra aandacht voor hun site willen genereren.”

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.