PSV'er Stijn Schaars na zeperd bij Feyenoord: 'We moeten nu geen slachtoffers maken'
Volgens Schaars had PSV de vijfde uitnederlaag op rij voornamelijk aan zichzelf te wijten. "Een paar momenten hebben ons deze wedstrijd gekost. Vlak voor rust komt Feyenoord op 1-1 uit een vrije trap van ons. Dat was dodelijk. Met drie tegen één laten we een speler aannemen en opendraaien. Je moet het duel aangaan, dan ga je met 1-0 de rust in."
"We moeten op zo'n moment professioneler zijn", gaf ook Florian Jozefzoon toe. "We missen dan de killer-mentaliteit."
'Wel blijven vechten'"Na de rust krijgen we snel een rode kaart en een strafschop tegen. Daarmee haalden we onszelf uit de wedstrijd", aldus Schaars.
"Ik moet de ploeg wel een compliment maken. We zijn blijven vechten, maar 't mocht niet zo zijn. Maar we moeten nu geen slachtoffers maken. We moeten de rug rechten, bij elkaar blijven en alles doen om klaar te zijn voor Vitesse-thuis."