Video

Gratis Wi-Fi in centra Den Bosch en Rosmalen vanaf 1 mei

2 april 2014 om 20:57
nl
Vanaf 1 mei kan je in het centrum van Den Bosch en het centrum van Rosmalen gratis gebruik maken van Wi-Fi. De gemeente Den Bosch investeert in gratis internet. "Wi-Fi hoort er tegenwoordig helemaal bij", aldus wethouder Jan Hoskam. "Wij gaan mee met de vaart der volkeren."
Geschreven door

De gemeente Den Bosch investeert 13.000 euro in gratis draadloos internet. Dit is aangevuld door Centrummanagement 's-Hertogenbosch.
'Eigen internet niet opzeggen'Wethouder Hoskam raadt iedereen die in het centrum van Den Bosch of Rosmalen woont zijn vaste internetverbinding niet op te zeggen. "Het zal een tijdelijke verbinding gaan worden. Als je online gaat vanaf je mobiele telefoon, zal je verbinding na een uur worden verbroken. Momenteel zijn we de techniek nog aan het testen. Het gratis internet is vooral bedoeld voor de mobiele gebruiker."
Vorig jaar gaf het bedrijf Bullseye aan gratis internet aan te willen gaan bieden in vijf Brabantse steden, namelijk Den Bosch, Breda, Eindhoven, Tilburg en Helmond. Op treinstation Den Bosch kan je ook gratis het internet op.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.