Brabantse borsten kleinste van Nederland, push-up bh's vinden gretig aftrek in Brabant

10 april 2014 om 02:05 • Aangepast 24 april 2020 om 11:29
nl
Brabantse vrouwen hebben gemiddeld kleinere borsten dan andere Nederlandse dames. Dit blijkt uit onderzoek van online warenhuis Otto. Gemiddeld worden er in onze provincie minder bh's besteld met cup D of groter dan in de rest van Nederland. Wel worden er relatief veel push-up bh's verkocht in Brabant.
Geschreven door

De meeste bh's met cup D of groter worden verkocht in de provincie Flevoland. De allerkleinste borsten (cup A of AA) zijn vooral te vinden in Overijssel. 
'Veel maximalisers in Brabant'Uit de cijfers van Otto blijkt dat er relatief veel push-up bh's worden in verkocht in Brabant. Op Gelderland en Zuid-Holland na worden de meeste push-up bh's verkocht in Brabant.
Ook is het aantal verkochte minimizer bh’s afgezet tegen het aantal verkochte push-up bh’s (maximalisers). Opvallend is dat Flevoland de enige provincie is waar meer minimizers werden besteld (51 procent) dan push-up bh’s (49 procent).
Cup C koploperDe meeste bh's die worden verkocht in Nederland zijn van cupmaat C (25,9 procent), gevolgd door cup B (25,6 procent) en cup D (22,6 procent). 
De cijfers in het onderzoek zijn gebaseerd op de bh's die in 2013 door Otto zijn verkocht in Nederland. Absolute aantallen worden niet gegeven.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.