Brand leegstaande boerderij Hollewegje Roosendaal mogelijk aangestoken

17 mei 2015 om 11:15
nl
Aan het Hollewegje in Roosendaal is zaterdagnacht een leegstaande boerderij in vlammen opgegaan. De politie denkt dat de brand werd aangestoken.
Geschreven door

Een voorbijganger ontdekte de brand rond tien voor twaalf vanaf de snelweg A58. De brandweer rukte massaal uit en kwam erachter dat de brand woedde bij een leegstaande boerderij aan een doodlopende weg.
De vlammen vlogen uit het dak. Rond halftwee was de brand onder controle en werd het sein ‘brand meester’ gegeven. Een groot deel van de boerderij was verwoest. Er was niemand in het huis.
Brand aangestokenDe politie vermoedt dat het vuur werd aangestoken. Hulpverleners vonden namelijk ter plekke aanwijzingen dat er was ingebroken. De politie doet momenteel onderzoek.
Lees ook: Brandweermannen in de penarie: wagen belandt in de sloot bij Roosendaal

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.