Reconstructie van ongeluk met zwaargewonde motorrijder op A2 bij Liempde
27 oktober 2015 om 19:06
nl
De politie heeft dinsdagmiddag het parkeerterrein langs de A2 bij Liempde afgesloten vanwege de reconstructie van een ongeluk in mei van dit jaar. Bij dat ongeluk botste een auto achterop een motorrijder. Het slachtoffer raakte daarbij zwaargewond.
Volgens ooggetuigen knalde de auto in volle vaart achter op de motor. Het slachtoffer maakte daardoor een flinke smak op het wegdek. De bestuurder van de auto raakte niet gewond.
Zelfde auto en motorHoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren, is nooit duidelijk geworden. Bij de reconstructie werden dezelfde auto en motor gebruikt die ruim vijf maanden geleden betrokken waren bij het ongeluk.
Er werden onder meer remproeven gedaan bij het benzinestation Texaco Ooiendonk langs de snelweg. De reconstructie duurde van halftwee tot vier uur.