Bomen bij MH17-monument komen van kweker uit Cuijk

22 november 2016 om 15:41
nl
Boomkwekerij Ebben uit Cuijk levert volgend jaar 298 bomen die bij het MH17-monument in Haarlemmermeer komen te staan. Iedere boom staat voor één slachtoffer van de vliegramp op 17 juli 2014.
Profielfoto van Elzendoorn Bart
Geschreven door
Elzendoorn Bart

Boomkwekerij Ebben rekent geen kosten voor de bomen en het planten ervan. "Ook in onze gemeente hebben we afscheid moeten nemen van vier dorpsgenoten die bij de ramp zijn omgekomen. Maar bovenal zien we onze bijdrage als een gebaar naar alle slachtoffers en nabestaanden", laat het bedrijf in een reactie weten.
HerdenkingslintHet monument komt te liggen in park Vijfhuizen in Haarlemmermeer en symboliseert een groen herdenkingslint. Het lint wordt omringd door een krans zonnebloemen. In het oog van het lint komt een amfitheater, waar herdenkingsbijeenkomsten kunnen worden gehouden.
Binnenkort start de aanleg van het monument, dat volgend jaar juli geopend moet worden. Bij de ramp met vlucht MH17 kwamen in totaal 193 Nederlanders om het leven. Vijftig van hen kwamen uit Brabant.
Lees alle berichtgeving over het vliegtuigongeluk op de themapagina omroepbrabant.nl/MH17.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.