Oulare onzeker voor duel tegen FC Utrecht, Van de Looi verwacht beslissende week voor Willem II

31 maart 2017 om 14:36
nl
Het is onzeker of Willem II zaterdag in het uitduel tegen FC Utrecht kan beschikken over Obbi Oulare. De Belgische spits heeft griep, daarom ontbrak hij vrijdag tijdens de afsluitende training.
Profielfoto van Job van der Zon
Geschreven door
Job van der Zon

Oulare was deze week op pad met Jong België, maar omdat hij met klein blessureleed kampte, kwam hij niet voor de belofteploeg in actie. Trainer Erwin van de Looi houdt hoop dat hij in de Domstad over zijn spits kan beschikken. "Het hele gezin heeft griep, hopelijk is hij zaterdag voldoende hersteld."

Van Anholt kan spelen
Pelé van Anholt is ondertussen weer volledig fit, de rechtsback is weer inzetbaar tegen FC Utrecht. Of hij ook speelt is onduidelijk, Erwin van de Looi trainde deze week met twee varianten. Een met Joppen op de plek van rechtsback en een met Van Anholt. De trainer mist tegen FC Utrecht alleen nog Ogbeche, Koppers en Heerkens.

Willem II, nog altijd op de negende plaats in de eredivisie, speelt de komende week drie wedstrijden. Na het uitduel tegen FC Utrecht wacht midweeks degradatiekandidaat  ADO Den Haag in eigen huis. Daarna gaat Willem II op visite bij PSV. Van de Looi verwacht dat na dit drieluik wel duidelijk is of de play-offs voor Europees voetbal voor Willem II realiteit kunnen worden of voor altijd een droom zullen blijven.  

'Het gaat nu hard'
"We beseffen dat het komende week moet gebeuren. Drie wedstrijden in een week, het gaat nu hard. In deze week worden de kaarten geschud. De thuiswedstrijd moeten we echt winnen, willen we serieus meedoen om de play-offs. En uit moeten we eigenlijk wel wat halen."

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.