Liveblog

112-nieuws: vrachtwagen botst achterop auto • fietsster gewond na botsing

16 augustus 2023 om 15:32 • Aangepast 26 augustus 2023 om 02:04
nl
In dit liveblog hielden we je deze woensdag op de hoogte van het laatste 112-nieuws in Brabant. Je vindt hier een overzicht van ongelukken, branden en misdrijven in de provincie.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door

Liveblog

23.00

Dit liveblog is gesloten.

19.37

Zoekactie in Eersel naar jongen (14) gestopt

De politie en brandweer hebben hun zoekactie naar een 14-jarige jongen uit Hapert gestopt. Het kind was met twee vrienden aan het suppen op een recreatieplas van camping TerSpegelt in Eersel. Toen hun boarden omsloegen, konden omstanders twee jongens uit het water redden. Voor de 14-jarige jongen kwam die hulp te laat. Het Landelijk Team Onderwaterzoekingen (LTOZ) is onderweg om het slachtoffer uit het water te bergen.

LEES OOK: Jongen (14) vermist in Eersel: zoekactie in zwemplas gestopt

19.09

Zoekactie in water Eersel

De politie is woensdagmiddag samen met duikers van de brandweer bezig met een grote zoekactie naar een kind in een recreatieplas van camping TerSpegelt in Eersel. Dat laten de hulpdiensten via social media weten.

Foto: Rico Vogels / SQ Vision
Foto: Rico Vogels / SQ Vision
16.33

Vrachtwagen botst achterop auto

Op de Boxtelseweg in Schijndel (N618) is een vrachtwagen achterop een auto gebotst. Die belandde daardoor op het naastgelegen fietspad. In de auto zaten een moeder en haar twee kinderen. Zij worden in de ambulance nagekeken. De vrachtwagenchauffeur bleek ongedeerd. Na het ongeluk was de weg korte tijd dicht.

16.04

Enorm rood spoor in Breda

In Breda liep woensdagmiddag een lang, rood spoor door de wijken Tuinzigt en Heuvel. In totaal ging het om een lint van zeker vijf kilometer van de Meidoornstraat tot aan de Ruitersboslaan. Het lijkt te gaan om rode verf. Hoe dat daar terecht is gekomen, is voorlopig een raadsel. Inmiddels is bouwbedrijf Strukton begonnen met het opruimen van het spoor.

Foto: Perry Roovers/SQ Vision
Foto: Perry Roovers/SQ Vision
Foto: Perry Roovers/SQ Vision
Foto: Perry Roovers/SQ Vision
15.29

Fietsster gewond na botsing met scooter

Een fietsster is gewond geraakt toen ze op de Wolfsputterbaan in Helmond op een scooter botste. De bestuurder daarvan kon haar na een bocht niet meer ontwijken. De vrouw is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De jongen is op de plek van het ongeluk behandeld en daarna door zijn ouders opgehaald.

13.28

A2 deels dicht

Op de snelweg A2, net over de provinciegrens bij Zaltbommel, zijn zojuist twee rijstroken richting Den Bosch gesloten na een ongeval. Het is onduidelijk wat er precies gebeurd is maar er zijn in elk geval meerdere voertuigen op elkaar gebotst.

De botsing zorgt voor een uur vertraging op de snelweg. Verkeer richting Den Bosch wordt via knooppunt Everdingen omgeleid via de A27 en A59.

11.58

Politieauto beschadigd bij achtervolging

Na een achtervolging op de Boshovenring in Baarle-Nassau zijn woensdagochtend twee mensen op gepakt. Het duo reed volgens de politie in een gestolen auto en weigerde te stoppen toen de politie het tweetal naderde.

De mannen reden met hoge snelheid door het centrum en over fietspaden. Bij de achtervolging zijn het gestolen voertuig en een politieauto beschadigd geraakt.

Foto: Facebook politie basisteam Leijdal
Foto: Facebook politie basisteam Leijdal
11.20

Drugslab in Heijningen

Aan de Postbaan in Heijningen heeft de politie woensdagochtend een lab voor synthetische drugs gevonden. Er zijn twee mensen opgepakt. Een van de verdachten is een 32-jarige man uit Heijningen. De ander is een 58-jarige Tilburger.

Het lab was niet meer in werking, meldt de politie. Specialisten van de politie onderzoeken het lab momenteel.

Foto: Christian Traets/SQ Vision.
Foto: Christian Traets/SQ Vision.
Foto: Christian Traets/SQ Vision.
Foto: Christian Traets/SQ Vision.
07.45

Kapotte vrachtwagen zorgt voor problemen op de A27

Wachten op privacy instellingen...
06.00

Twee auto's door brand verwoest

Twee auto's zijn vannacht aan de Sleutelbloem in Berghem door brand verwoest. De melding van de brand in de wijk Piekenhoef kwam rond half drie bij de brandweer binnen. Toen de brandweer niet veel later in de straat was, bleek het vuur al overgeslagen te zijn naar een tweede auto.

Er kwam heel wat schuim aan te pas om het vuur te doven. De oorzaak van de brand is onbekend.

Foto: Gabor Heeres / SQ Vision.
Foto: Gabor Heeres / SQ Vision.
Foto: Gabor Heeres / SQ Vision.
Foto: Gabor Heeres / SQ Vision.
05.00

Bestelbus in brand in Waalwijk

Een grote bestelbus is gisteravond iets voor middernacht aan de Grotestraat in Waalwijk deels uitgebrand. Buurtbewoners hoorden rond dat tijdstip een harde knal. Toen ze naar buiten keken, zagen ze dat een bestelbus in de straat aan de voorkant in brand stond. De oorzaak van de brand is niet duidelijk.

Foto: Iwan van Dun/SQ Vision.
Foto: Iwan van Dun/SQ Vision.
Foto: Iwan van Dun/SQ Vision.
Foto: Iwan van Dun/SQ Vision.
00.30

Fietser en voetganger van de snelweg gehaald

Een weginspecteur van Rijkswaterstaat heeft gisteravond een fietser en een voetganger van de snelweg A58 tussen Best en Oirschot gehaald. De inspecteur verwees de voetganger, die op een van de rijstroken liep, naar de middenberm waar hij even later door de politie werd opgepikt. Op een veilige plek kreeg hij vervolgens een proces-verbaal.

Even eerder kwam de inspecteur al een fietser tegen op dezelfde A58. Hij fietste op de vluchtstrook langs de snelweg, zo liet de inspecteur op X, het voormalige Twitter, weten. De man wilde naar zijn werk. De politie haalde hem veilig van de snelweg en stuurde hem met twee processen-verbaal weg.

Foto: Weginspecteur Robert, via X - voorheen Twitter.
Foto: Weginspecteur Robert, via X - voorheen Twitter.

Maandag waarschuwde een andere weginspecteur van Rijkswaterstaat nog voor gevaarlijke situaties die hij tegenkomt op en langs de snelweg.

LEES OOK: Weginspecteur waarschuwt na fatale aanrijding A2: 'Denk aan je veiligheid'

00.00

Vrachtwagen belandt op zijn kant

Een vrachtwagenchauffeur is gisteravond laat met zijn truck bij knooppunt Klaverpolder van de weg geraakt en op zijn kant langs de snelweg beland. Het ging mis toen de chauffeur vanaf de A16 bij Moerdijk de afrit wilde nemen richting de A17. Door onbekende oorzaak miste hij de bocht en belandde hij met zijn truck op zijn kant langs de snelweg.

De chauffeur raakte niet gewond. Een bergingsbedrijf had de handen vol aan het bergen van de truck. De verbindingsweg van de A16 vanuit Breda naar de A17 richting Roosendaal was daarom urenlang dicht.

Foto: Jeroen Stuve / SQ Vision.
Foto: Jeroen Stuve / SQ Vision.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!