Opnieuw twee arrestaties in zaak ontvoering Bredase man (24)
Het slachtoffer werd vrijdag rond middernacht ontvoerd vanaf een parkeerplaats aan de Dr. Schaepmanlaan in zijn woonplaats. Waarschijnlijk zijn de Bredanaar en de verdachten bekenden van elkaar.
Een getuige zag hoe de man in een busje werd meegenomen en belde de politie. De verdachten droegen zwarte kleding en bivakmutsen en zouden volgens de getuige vuurwapens bij zich hebben gehad.
Zaterdagavond meldde de man zich weer. Hij was ongedeerd.
Eerdere arrestatie
Afgelopen maandagavond arresteerde politie al een 24-jarige man uit Zundert voor de ontvoering. Zijn woning is doorzocht. Ook werd zijn auto in beslag genomen.
De ontvoering heeft mogelijk te maken met een drugsconflict, meldde BN DeStem eerder. Het ontvoerde slachtoffer zou een broer hebben die vijanden heeft gemaakt in de onderwereld.
LEES OOK: 'Broer van ontvoerde man was betrokken bij hoogopgelopen drugsconflict'
Het onderzoek van de politie richt zich op mogelijk meerdere incidenten. De verdachten zitten in volledige beperkingen, wat betekent dat ze alleen contact mogen hebben met hun advocaat. De politie sluit verdere aanhoudingen niet uit.
DIT VIND JE OOK INTERESSANT:
Man (24) aangehouden voor ontvoering in Breda
Ontvoerde man (24) terecht, onderzoek naar verdachten gaat door
Zo gaat de politie te werk bij een ontvoering: 'De tips zijn een uitdaging'
Man ontvoerd bij sportterrein, politie krijgt 'tips in overvloed'