Video

Betonplaten vallen op auto op A2, weg na uren weer open

maandag om 07:25 • Aangepast dinsdag om 12:10
nl
De A2 van Den Bosch naar Utrecht is maandag de hele ochtend dicht geweest na een ongeluk. Een vrachtwagen verloor net over de Brabantse grens bij Zaltbommel een aantal betonplaten nadat de chauffeur hard op de rem moest. De betonplaten kwamen op een auto terecht, twee andere auto's vlogen in brand. Twee mensen raakten daarbij lichtgewond.
Profielfoto van Danique PalsProfielfoto van Rochelle Moes
Geschreven door

Het ongeluk gebeurde om tien voor half zeven, in de richting van Den Bosch naar Utrecht. De betonplaten lagen verspreid over meerdere rijstroken. Behalve het bergen van auto's moet Rijkswaterstaat ook herstelwerkzaamheden uitvoeren. Gaten in het wegdek moesten gevuld worden en de weg moest schoongemaakt worden.

Foto: Bart Meesters/SQ Vision
Foto: Bart Meesters/SQ Vision

Lange files vanaf Den Bosch
De weg richting Utrecht was kort voor halfeen 's middags weer vrij. Verkeer in die richting werd omgeleid. Ook aan de andere kant, in de richting van Den Bosch en op de omleidingsroutes stonden de hele ochtend lange files.

Foto: Bart Meesters/SQ Vision.
Foto: Bart Meesters/SQ Vision.
Foto: Bart Meesters/SQ Vision
Foto: Bart Meesters/SQ Vision

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!