112-nieuws: auto tot stilstand in berm • inbrekers lopen tegen de lamp
Liveblog
Auto rijdt berm in
Een auto is rond tien over twaalf bij Breda van de snelweg geraakt en in de berm terecht gekomen. De oorzaak is onbekend. Er waren geen andere weggebruikers bij betrokken. De bestuurder kwam met de schrik vrij. De snelweg hoefde na het ongeluk niet afgesloten te worden.
Afsluiting door kapotte vrachtwagen
De N279, de provinciale weg tussen Roermond en Den Bosch, is tussen Beek en Donk en Keldonk in beide richtingen dicht geweest. Oorzaak was volgens de ANWB een kapotte vrachtauto.
Vermiste student mogelijk naar Duitsland
De politie vermoedt dat Devesh Bapat naar Duitsland is vertrokken. De 23-jarige Indiër wordt al bijna een maand vermist. Vrienden, familie en politie maken zich zorgen over de man, die natuurkunde studeert aan de Technische Universiteit in Eindhoven. Ze zijn sinds 4 februari op zoek naar hem, ieder spoor ontbreekt.
Illegale gokzuil ontdekt
In een café in Helmond zijn gisteravond illegale gokactiviteiten ontdekt, waarmee veel geld verdiend kan worden. De gemeente en de Kansspelautoriteit (KSA) doen onderzoek. Resultaten hiervan kunnen gevolgen hebben voor de Alcoholwet- en exploitatievergunning van de zaak. Het is niet bekend of er iemand is aangehouden.
'Opvallende' inbrekers betrapt
Twee mannen zijn afgelopen nacht in Breda wel erg opzichtig tegen de lamp gelopen. Het was mensen opgevallen dat ze mogelijk met inbrekersspullen door een wijk liepen. Het was voor de politie een koud kunstje om ze in de buurt van de Tuinzigtlaan op te sporen. Agenten hadden het tijdens hun dienst niet druk en bovendien zagen ze één persoon met een keukentrapje in zijn handen en een handlanger met een rugzak lopen.
Beiden konden zich volgens wijkagenten niet identificeren en konden evenmin vertellen wat ze aan het doen waren. Na een fouillering en het bekijken van de inhoud van de tas, kwamen er diverse gereedschappen tevoorschijn, die volgens de politie onder de categorie inbrekerswerktuig vallen. Een proces-verbaal was dan ook hun ‘loon’.
“Mijn inziens heb je dan geen goede bedoelingen”, meldt de politie op Instragram. De wijkagent voegt er enigszins cynisch aan toe ‘dat een echte boef niet zo opvallend zou rondstruinen.’
Auto tegen boom in berm N65
Een auto is afgelopen nacht tegen een boom gereden in de middenberm van de N65 bij Vught. De bestuurder was in slaap gevallen. De automobilist is voor onderzoek naar een ziekenhuis gebracht.
Man met mes in centrum Tilburg
Een man is afgelopen nacht weggestuurd uit het horecagebied in het centrum van Tilburg. De man had daar ruzie gekregen met een andere man en daarbij zou een mes zijn gezien. Agenten hebben de man gefouilleerd, maar het mes werd niet gevonden.
Melding gewapende man in flat
Agenten van de politie Leijdal werden afgelopen nacht opgebeld omdat er een man met een wapen overlast veroorzaakte in een appartementencomplex. Meerdere politie-eenheden kwamen daarop samen, trokken de zogenoemde zware vesten aan en maakten een plan. Maar toen ze bij het complex aankwamen, werd de verdachte daar niet meer gezien.
Wat later bleek dat de verdachte een ander appartementencomplex was binnengegaan. Daar lag de man te slapen in de gang. Naast hem lag het wapen, dit bleek een nepvuurwapen. Dat is in beslag genomen. De man is het complex uitgezet en hij kreeg meerdere bekeuringen.
Auto in sloot
Een auto belandde afgelopen nacht in de sloot naast de A50 net voor Son. Er raakte niemand gewond. Een berger werd ingeschakeld om de auto uit de sloot te halen.
Auto strandt
Op de A58 bij Moergestel strandde gisteravond laat een auto met pech Een bergingsbedrijf werd gebeld om de auto daar weg te halen.