A50 gaat uren dicht door gekantelde vrachtwagen die lading verloor

Vandaag om 16:37 • Aangepast vandaag om 19:42
nl
Rijkswaterstaat gaat om acht uur vrijdagavond verder met het weghalen van een gekantelde vrachtwagen op de A50 bij Veghel-Noord. De weg gaat om acht uur een paar uur dicht om de vrachtwagen weg te slepen. Eerder werd een rijstrook afgesloten, omdat de vrachtwagen de lading verloor.
Profielfoto van Evie Hendriks
Geschreven door

De vrachtwagen viel aan het einde van de middag op z'n kant en blokkeerde de rechter rijstrook. Het gras naast de weg tussen Eindhoven en Oss lag na het ongeluk vol met stenen en zand. Dat leverde een vertraging op van een uur, omdat een rijstrook moest worden afgesloten.

De lading is door Rijkswaterstaat uit de vrachtwagen gehaald. Die kon daardoor tijdens de spits de berm in gesleept worden.

Rijkswaterstaat gaat de vrachtwagen om acht uur vrijdagavond helemaal weghalen. De weg blijft daarom tot het begin van de nacht dicht voor verkeer richting Uden.

Weggebruikers die over de A50 naar Nijmegen willen rijden, kunnen omrijden via Den Bosch over de A2 en de A59.

Hoe het met de chauffeur is, is niet duidelijk.

De weg ligt vol met betonnen stenen (foto: Rijkswaterstaat).
De weg ligt vol met betonnen stenen (foto: Rijkswaterstaat).
Het schoonmaken van de weg gaat nog even duren (foto: Rijkswaterstaat).
Het schoonmaken van de weg gaat nog even duren (foto: Rijkswaterstaat).

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!