Video

Grote problemen op A2, A16 en A73 door ongeluk en vrachtwagenbrand

Vandaag om 07:06 • Aangepast vandaag om 10:51
nl
Het is afzien voor het verkeer op de Brabantse snelwegen dinsdagochtend. Zowel op de A73 als de A16 staan al urenlang ellenlange files. Ook op de A2 was dit dinsdagochtend het geval.
Profielfoto van Peter de Bekker
Geschreven door

Op de A73 ging het als eerste mis. Daar brandde een vrachtwagen uit voor de Maasbrug bij Malden in Gelderland. Daarop werd de weg in beide richtingen afgesloten.

De vrachtwagen was geladen met papierrollen. Er is een kraan ter plaatse waarmee de papierrollen in een container met water ondergedompeld worden. Dat doet de brandweer om te voorkomen dat de brand later weer oplaait.

Foto: Saskia Kusters/persbureau Heitink.
Foto: Saskia Kusters/persbureau Heitink.

Omleiding
De weg van Maasbracht richting Nijmegen is dicht bij het Limburgse Blerick. De weg van Nijmegen richting Maasbracht is afgesloten bij Wijchen. Het verkeer wordt omgeleid via Oss en Eindhoven over de A50, de A2 en de A67.

Foto: Saskia Kusters/persbureau Heitink.
Foto: Saskia Kusters/persbureau Heitink.

Ook afzien op de A16, A67 en A2
Ook op de A16 van Breda richting Rotterdam zit het niet mee voor het verkeer. Bij de Drechttunnel zijn twee rijstroken dicht vanwege wegwerkzaamheden. Dit leidde rond acht uur dinsdagochtend tot een negentien kilometer lange file vanaf Breda-Noord, goed voor vijftig minuten vertraging. Rond tien uur stond er nog altijd zeventien kilometer file en werd het verkeer gewaarschuwd voor ruim veertig minuten vertraging.

Een autobrand op de A67 zorgde vanochtend rond kwart over tien voor veel vertraging bij Eersel. Door de brand was de snelweg in die richting dicht. Om half elf was de weg weer helemaal open.

Foto: X/Rijkswaterstaat Verkeersinformatie.
Foto: X/Rijkswaterstaat Verkeersinformatie.

Ook op de A2 van Maastricht richting Eindhoven waren er dinsdagochtend problemen. Deze snelweg was tot acht uur afgesloten bij knooppunt Batadorp na een ongeluk waarbij drie auto's betrokken waren. Dit leidde tot een negentien kilometer lange file vanaf Nederweert, goed voor bijna drie kwartier vertraging. Het verkeer werd via parallelbaan, de randweg N2, geleid.

Foto: Saskia Kusters/persbureau Heitink.
Foto: Saskia Kusters/persbureau Heitink.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!