Twee auto's in brand gestoken in dezelfde nacht: vijf verdachten opgepakt
maandag om 12:52 • Aangepast
gisteren om 12:46
nl
Vijf mannen zijn aangehouden voor brandstichting in Bergen op Zoom. Ze worden ervan verdacht zondagnacht twee auto's in brand te hebben gestoken, zo meldt de politie.
De eerste autobrand was op de Esdoornstraat, rond halftwee 's nachts. Twee uur later was het volgens de politie raak op de Slingerlandlaan.
Kort na de tweede brand zijn vijf verdachten aangehouden op verdenking van brandstichting. Het gaat om een jongen van 17, twee mannen van 18 en een 21- en 29-jarige man. Een van de 18-jarigen komt uit Hoogerheide, de rest komt uit Bergen op Zoom.
"De forensische opsporing onderzoekt hoe de branden zijn aangestoken en of er een verband is tussen de twee incidenten", meldt de politie. Ze roept getuigen op om zich te melden.
Wachten op privacy instellingen...