Man raakt ernstig gewond bij bedrijfsongeval
Wat er precies is gebeurd bij het bedrijfsongeval in Someren-Eind is nog onduidelijk, wel is de man er ernstig aan toe. Hij is met de ambulance naar de carpoolplaats aan de Wilgenkant in Lierop gereden, langs de N266.
Trauma-arts
Een traumahelikopter is ook naar die plek gevlogen en de trauma-arts is vervolgens uit de heli en in de ambulance gestapt. De dokter heeft het slachtoffer vervolgens enige tijd behandeld in het voertuig.
Daarna is de ambulance naar het Radboud ziekenhuis in Nijmegen vertrokken. De trauma-arts is meegereden om het slachtoffer verder te kunnen behandelen en stabiel te houden tijdens de rit.
Snelle behandeling
Dat een traumahelikopter en ambulance elkaar tijdens een spoedrit tegemoet rijden, komt vaker voor. Soms moet een slachtoffer zo snel mogelijk naar het ziekenhuis, maar laat het traumateam nog even op zich wachten.
Er wordt dan soms voor gekozen dat de ambulance al zoveel mogelijk afstand aflegt richting het ziekenhuis en de trauma-arts met de helikopter naar een ontmoetingsplek vliegt. Daar stapt de trauma-arts dan in de ambulance om het slachtoffer verder te stabiliseren of zelfs in de ambulance te opereren.