Opnieuw brand in bosgebied Drunen, vuur snel onder controle
De brand is om tien voor twaalf dinsdagmiddag gemeld bij de brandweer. Ze had het vuur na tien minuten onder controle. Vervolgens laaide het opnieuw op maar de brandweer kon het vuur opnieuw snel blussen.
De brandweer meldde rond drie uur 's middags dat ze nog een tijd actief blijft in het gebied om de grond goed nat te maken. Daarna wordt het overgedragen aan natuurmonumenten.
Grote schade
Afgelopen zaterdag brak er ook een grote brand uit in Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. De brandweer was het hele weekend bezig het vuur onder controle te krijgen. Het kon nog enkele dagen duren voordat de brand helemaal uit zou zijn, meldde de Veiligheidsregio Midden- en West-Brabant zondag. De vlammenzee richtte enorme schade aan in het gebied.
Woensdag was er ook brand aan de Kanaalweg waar nu opnieuw de brandweer in actie is gekomen. Toen is de brand mogelijk ontstaan nadat jongeren vuurtje hadden gestookt in vuilnisbakken. Omstanders hadden de jongeren vuurtje zien stoken.