Derde slachtoffer schietpartij in Oosterhout ook overleden

Gisteren om 18:16 • Aangepast gisteren om 22:47
nl
Ook het derde slachtoffer van de schietpartij in Oosterhout eind maart is overleden. De 25-jarige man van Marokkaans-Nederlandse afkomst uit Oosterhout lag zwaargewond in het ziekenhuis en is daar dinsdag aan zijn verwondingen overleden, meldt de politie.
Profielfoto van Lav Lukac
Geschreven door

Bij de schietpartij op 28 maart kwamen eerder al twee mannen om het leven. Het ging om twee 32-jarigen uit Oosterhout. Een van hen, Yassin, was net veroordeeld tot elf maanden cel voor drugshandel.

De 25-jarige man die dinsdag overleed, zat bij deze Yassin in de auto. Zij werden zwaargewond gevonden in de Loevensteinlaan. Yassin kwam om het leven, de 25-jarige man werd zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht, waar hij tot dinsdag vocht voor zijn leven.

Vergismoord
Het andere dodelijke slachtoffer, een 32-jarige man van Turks-Nederlandse afkomst, werd zeven minuten eerder aan de Loevensteinlaan onder vuur genomen. Volgens getuigen door een uitgestapte inzittende van een donkere Toyota.

Het slachtoffer wist te vluchten met zijn Volkswagen, maar kwam op de Sint Paulusweg in botsing met een andere auto. Hij werd gereanimeerd, maar overleed korte tijd later. De politie vond tien kogelhulzen op de plek terug waar hij neergeschoten werd. De politie houdt rekening met een vergismoord als een van de scenario's.

Het slachtoffer wist te vluchten met zijn Volkswagen, maar botste, en werd neergeschoten (foto: Jeroen Stuve/Persbureau Heitink).
Het slachtoffer wist te vluchten met zijn Volkswagen, maar botste, en werd neergeschoten (foto: Jeroen Stuve/Persbureau Heitink).
Foto: Jeroen Stuve/Persbureau Heitink
Foto: Jeroen Stuve/Persbureau Heitink

De politie meldt dat het onderzoek naar de schietpartij nog loopt. Zij doet met een team van vijftien rechercheurs onderzoek naar de aanslag. De daders zijn nog steeds voortvluchtig. Beelden waarop de schutters te zien zijn, zijn in handen van de politie. Er zijn nog geen verdachten aangehouden.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!