VIDEO

Meisje (14) valt acht meter naar beneden uit kermisattractie

Gisteren om 20:43 • Aangepast gisteren om 21:26
nl
Op de kermis in Hilversum is een 14-jarig meisje gewond geraakt na een metershoge val uit een kermisattractie. Het meisje viel zo'n acht meter naar beneden uit de Energizer, een attractie van de Tilburgse exploitant Niek Moonen.
Profielfoto van Loïs Verkooijen
Geschreven door

De Brabantse kermisondernemer haalde de bijzondere attractie voor waaghalzen vorig jaar van Tsjechië naar Nederland. Sindsdien reist Moonen met de Energizer heel het land door en staat hij maandagmiddag op de kermis in Hilversum.

De Tilburger exploiteert de attractie samen met zijn vrouw en twee zonen. Voordat hij de Energizer overkocht, reisde hij door het land met een andere attractie: Toxic.

Moonen wil inhoudelijk niet reageren. Hij geeft aan dat hij op dit moment nog druk uitzoekt hoe het ongeluk kon gebeuren.

De kermis gaat door, maar voorlopig zonder de Energizer (foto: ANP)
De kermis gaat door, maar voorlopig zonder de Energizer (foto: ANP)

Flinke hoogte
De hulpdiensten kwamen maandag na het ongeval snel ter plaatste, meldt NH Nieuws. De brandweer plaatste witte schermen om het slachtoffer uit het zicht van andere bezoekers te houden. Volgens NH Nieuws hield het meisje aan het ongeval alleen een gebroken arm over. Na het ongeval is zij per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

De kermis gaat door, maar voorlopig zonder de Energizer. De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit onderzoekt het incident.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.