Reebokje uit benarde positie gered door dierenambulance en brandweer

Vandaag om 20:13 • Aangepast vandaag om 21:46
nl
Medewerkers van de dierenambulance en de brandweer hebben een reebokje gered dat vast was komen te zitten in een hek. "Dit zijn de momenten die ons werk zo bijzonder maken."
Profielfoto van Wim Heesterbeek
Geschreven door

Dierenambulance Hokazo plaatste maandag een filmpje van de reddingsactie op Facebook. "In Mill troffen we dit reebokje aan in de problemen", aldus een medewerker. Om het diertje niet onrustig te maken, werden maatregelen genomen: "Reegeiten en -bokken zijn prachtige dieren, maar ook extreem gevoelig voor stress. Daarom hebben we meteen een handdoek over z’n kopje gelegd, dat helpt om ze wat rustiger te maken."

Medewerkers van de dierenambulance lukte het niet het diertje los te krijgen. Daarom werd hulp van de brandweer ingeroepen. Samen hadden ze meer succes.

Wachten op privacy instellingen...

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!