Artikelen It's worden geveild

21 februari 2011 om 23:11
nl
Krap een maand na het faillissement van moederbedrijf IMpact Retail, gaan de artikelen van elektronicaconcern It's, Prijstopper en webwinkel Modern.nl onder de hamer. Veilinghuis BVA-Auctions heeft in overleg met de curatoren de inboedel van drie vestigingen van It's online gezet.
Geschreven door

Later deze week volgen spullen van meer filialen, zei een woordvoerder van het onlineveilinghuis maandag. Van de drie vestigingen waarvan de inboedel te koop staat, komen er twee uit Brabant. Het gaat hier om de It's uit Uden en de It's in Tilburg-West.
Vaatwassers
Vanaf woensdag kunnen mensen bieden op koffiezetautomaten, navigatiesystemen, vaatwassers, tv-toestellen en vele andere elektronische apparaten. De veiling sluit op woensdag 2 maart.

Volgens ingewijden zou Mikro-Electro uit Roosendaal als enige gegadigde overgebleven zijn om een deel van de winkels van It's en Prijstopper over te nemen. Er zijn zeventien It's-filialen in Brabant. In heel Nederland gaat het om 110 winkels van It's en acht filialen van Prijstopper.


App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.