Patrick Stoof is de Mol - Interview

17 maart 2011 om 21:44
nl
Patrick Stoof uit Veghel is de Mol in 'Wie is de Mol'. Art Rooijakkers uit Geldrop won het programma en kreeg de pot van ruim 19.000 euro mee naar huis. Dat werd donderdagavond duidelijk tijdens de laatste aflevering.
Geschreven door

De finale van Wie is de Mol ging tussen Patrick Stoof en Art Rooijakkers. Daarmee was al bekend dat de mol een Brabander zou zijn. Vorige week viel de laatste niet-Brabantse kandidaat, Soundos El Ahmadi, af.

Eefke Boelhouwers van Omroep Brabant sprak de Mol vrijdagmiddag in een exclusief radio-interview.

Op diverse internetforums werden verhitte discussies gevoerd om de Mol te ontmaskeren. Talloze fans speculeerden maandenlang over de mol en alle uitzendingen werden zorgvuldig teruggekeken om geheime aanwijzingen te ontdekken. Art Rooijakkers stond vanaf aflevering één bovenaan in de topdrie van molverdenkingen.







App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.