VIDEO

Supermarkt Luyksgestel weigert op tijd te sluiten

21 april 2011 om 22:51
nl
De Jumbo in Luyksgestel weigerde om op Goede Vrijdag op tijd te sluiten. Op die dag moeten alle winkels om zeven uur 's avonds dicht, maar de supermarkt in de Dorpsstraat bleef 'gewoon' tot negen uur open.
Geschreven door

Vakbond FNV Bondgenoten is boos over de avondopenstelling op Goede Vrijdag. Volgens FNV-bestuurder Arie van der Pijl gaat de Jumbo in Luyksgestel regelmatig op die dag in de fout.
Politie ingeschakeld
FNV Bondgenoten schakelde vrijdagavond de politie in. Die kwam ter plaatse en maakte proces verbaal op. Toch bleef de supermarkt gewoon open.
Bedrijfsleider laconiek
De bedrijfsleider van de Jumbo reageerde laconiek op de ophef. Hij weet dat hij eigenlijk fout zit, maar vindt dat avondopenstelling op Goede Vrijdag tegenwoordig moet kunnen. Hij wacht af wat er gebeuren gaat met het proces-verbaal.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.