New Kids blazen De Nederlandsche Bank op

30 mei 2011 om 13:07
nl
De New Kids uit Maaskantje mogen voor hun nieuwe film het voormalige gebouw van De Nederlandsche Bank in Hoogeveen opblazen. Dat belooft dus weer veel spektakel in de nieuwe film Nitro die eind dit jaar moet uitkomen.
Geschreven door

Het bankgebouw is in 2009 gekocht door vastgoedhandelaar Bikkel Groep in Hoogeveen. Het was nog niet duidelijk of het gesloopt zou worden of dat ze er iets anders mee zouden gaan doen. Volgens directeur Jeroen Kolhoff van Bikkel is het een ideaal decor voor de aso's uit Maaskantje.

"Wij vinden het wel een ludiek idee", zegt Kolhoff. Bovendien heeft Bikkel met een groot aandeel in de film gekocht. Het exploderen van het bankgebouw kan van positieve invloed zijn op het rendement, denkt Kolhoff. Inmiddels heeft Bikkel in overleg met het Luxortheater in Hoogeveen en sloopbedrijf Bork uit Stuifzand een script uitgewerkt en opgestuurd naar de producent van de film, Eyeworks. "Eyeworks heeft het idee nog niet aangenomen, maar gaat zich er wel serieus over buigen."

De film New Kids Nitro wordt het vervolg op het razendpopulaire Turbo van de New Kids.















App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.